reklamy rzeszow

Oklejanie witryn

litery wycinane
folia wycinana
jak zakleić okna
folia mrożona
wydruk na okno
wydruki
folia dziurki
folia dziurkowana
napisy na okno

Litery wycinane

Dzięki naszym wycinanym literom można dodać piękną grafikę do dowolnego okna bez blokowania widoku. Litery mogą być wycinane z folii samoprzylepnych lub z wydruków. Doskonale sprawdzają się w sklepach i biurach. Pokaż logo swojej firmy, godziny pracy, reklamuj promocje lub dodawaj czystą grafikę, nie blokując światła ani widoczności.

okno mrozone

Folia mrożona

Chociaż nie jest ona całkowicie przezroczyste lub całkowicie nieprzezroczyste, matowa folia okienna umożliwiaja przenikanie światła i cienia. Zapewnia zarówno prywatność, jak i światło. Można ją wykorzystać do pokazania godziny otwarcia, unikalnych projektów lub logo firmy. Dodaj prywatność do domowego biura lub sali konferencyjnej firmy

wydruk na okno

Wydruki

Dzięki naszym wydrukom naklejanym na okna lub witryny, możesz dodawać niestandardowe grafiki w pomieszczeniach i na zewnątrz. Grafika drukowana jest na trwałej  białej folii, która zapewnia profesjonalny wygląd reklamy w każdym oknie handlowym lub biurowym. Naklejkom można nadać niestandardowy kontur aby uzyskać bardziej spersonalizowany wygląd.

folia dziurkowana na okna

Folia dziurkowana

Perforowane naklejki okienne wydają się nieprzezroczyste od zewnątrz, ale umożliwiają widoczność od środka. Najczęściej wykorzystywana jest do oklejania witryn sklepowych, szyb samochodowych, elementów dekoracji wnętrz.