reklamy rzeszow

Oklejanie samochodów

Reklama na samochodach dostawczych oraz osobowych

Zmień swoje auto w jeżdżącą reklamę – nadaj mu świetny wygląd!

Forma promocji, która cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ dociera do bardzo szerokiej grupy odbiorców? Reklama na samochodzie. Widoczne z daleka logo przyciąga wzrok i jest zapamiętywane przez potencjalnych klientów. Dzięki swej atrakcyjności okleina znakomicie współgra z przestrzenią miejską, a do tego jest mobilna – zatem dostępna niemal wszędzie. Grafika na aucie wzmocni wizerunek firmy i zapewni wysoką skuteczność w promocji marki.

Najczęściej stosowana przez nas technika to oklejanie aut folią samoprzylepną. Może to być logo lub inna grafika wycinana z folii, a także pełnokolorowy wydruk. Technikę tego typu możemy zastosować na każdym podłożu. Chętnie doradzimy, na które rozwiązanie warto się zdecydować, ale jesteśmy otwarci również na Państwa pomysły.

Oklejanie samochodów jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas czynności. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu reklam tego typu. Możemy też pochwalić się konkurencyjnymi cenami za tę usługę realizowaną w Rzeszowie oraz okolicach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i świeżymi pomysłami. Dlatego właśnie nam powinieneś powierzyć przygotowanie grafiki lub logo na samochodzie.

Unikalność oferty

– produkt jest alternatywą wobec klasycznych form reklamy
– integruje firmę z reklamą jej produktów
– reklama mobilna, może dotrzeć wszędzie, gdzie dojedzie samochód
– zapewnia wysoką skuteczność widoczną we wzroście sprzedaży
– wzmacnia wizerunek firmy