reklamy rzeszow

Litery i kasetony świetlne

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego sposobu na zwiększenie widoczności siedziby firmy, sklepu bądź punktu usługowego, doskonałym rozwiązaniem będą reklamy świetlne, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji, a tym samym zapisać w pamięci potencjalnych klientów.

Jako producent reklam świetlnych, oferujemy rozmaite warianty, z których każdy przedsiębiorca może wybrać wersję dopasowaną do charakteru działalności. W naszym asortymencie dostępne są m.in. podświetlane litery i logotypy, przy pomocy których można stworzyć przyciągającą uwagę ekspozycję.

Dzięki szerokiej gamie kolorów i kształtów poszczególnych elementów, możliwe jest ich dowolne dopasowanie. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji, mogą Państwo wybrać rodzaj obudowy oraz podświetlenia, który pozwoli prezentować markę w jak najbardziej efektowny sposób.

Na uwagę zasługują również kasetony, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom, prezentują się doskonale niezależnie od panujących warunków. Jest to uniwersalna forma prezentacji marki, czemu zawdzięcza swoją popularność i uznanie klientów. Materiały używane do ich tworzenia, w tym m.in. aluminium i plexi, zapewniają odporność na czynniki zewnętrze oraz wysoką estetykę kasetonów.

Zarówno podświetlane litery, jak i kasetony oferowane przez producenta reklam świetlnych, z pewnością pomogą poprawić widoczność marki, podkreślając jej profesjonalizm. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu!

litery świecące na budynek

Litery świetlne

Litery świetlne, logotypy oraz wszelkie znaki o dowolnych kształtach, podświetlane diodami LED, neonami lub świetlówkami. Wykonane z pleksi, aluminiowej taśmy, spienionego PCV lub innych indywidualnie dobranych materiałów. Technologia gwarantująca doskonałą jakość, a jednocześnie zapewnia dowolność w użyciu kolorów i kształtów. Doskonałe narzędzie prezentacji i informacji na zewnętrznych elewacjach budynków.

kasetony świetlne rzeszów

Kasetony świetlne

Kaseton świetlny to uniwersalny nośnik reklamowy doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy.  Standardowo wykonany z profili aluminiowych, ze stroną ekspozycyjną z plexi wyklejoną grafiką z folii samoprzylepnych wycinanych ploterowo lub drukowanych. Oświetlenie kasetonu stanowią nowoczesne diody LED, które zapewniają niskie zużycie prądu oraz doskonałe naświetlenie grafiki.