• biuro@colourreactor.pl
 • tel. 603 787 056

Wielkoformatowy druk UV

Druk płaski UV

Możemy drukować grafikę na prawie każdym nośniku.

Czy potrzebujesz drukować na akrylu? Metalu? Drewnie? PCW? Czy jakimkolwiek innym sztywnym medium? Możemy to zrobić! Druk płaski umożliwia najszerszy zakres możliwości drukowania, które można sobie wyobrazić, co sprawia, że przekształcanie największych i najlepszych wizji w rzeczywistość jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz polegać na Colour Reactor jednej z wiodących firm drukujących na płasko – aby ożywić swoją wizję. Nasze usługi drukowania płaskiego UV otwierają świat nieskończonych możliwości.

Niestandardowe usługi drukowania umożliwiają druk zarówno na elastycznych, jak i sztywnych podłożach w różnych rozmiarach z żywymi, ostrymi kolorami, jakich nigdy wcześniej nie mogłeś osiągnąłeś. Dzięki rozszerzonym możliwościom technologii białego tuszu do druku płaskiego możemy zaoferować wierny, trójwarstwowy biały druk, który rozszerza naszą zdolność do przyjęcia zupełnie nowej gamy zastosowań, w tym odwrotnego drukowania na przezroczystych materiałach, drukowanie na mediach do podświetleń dzień-noc, na przezroczystych nośnikach oraz drukowanie w kolorze białym jako kolor dodatkowy.

Nasze usługi druku płaskiego eliminują potrzebę montażu i laminowania, dzięki czemu projekty wielkoformatowego druku są tańsze i pozwalają na szybszą realizację niż tradycyjne metody drukowania.

Możemy drukować na sztywnych i elastycznych materiałach – oto tylko niektóre z bardziej popularnych:  banery, siatki, drewno, metal, guma, szkło, lustra, tworzywa sztuczne, tekstylia, ceramika, kamień i całej gamy materiałów kompozytowych, w tym Dibond, Foamboard, Perspex, Akryl, styren, PCV, winyl, płótno, papier i wiele innych.

Druk bezpośredni  UV nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, tworząc nowe możliwości zaprezentowania swojej pracy. W zastosowaniach zewnętrznych druk bezpośredni do nośnika jest odporny na warunki atmosferyczne przez okres do pięciu lat.

Niższe zużycie energii, zero szkodliwych składników i niewielkie wymagania konserwacyjne sprawiają, że druk bezpośredni na mediach jest przyjazny dla środowiska.

  Comments are closed

  Kontakt
  tel. +48 603 787 056
  biuro@colourreactor.pl
  al. gen. Okulickiego 18,
  35-206 Rzeszów
  woj. podkarpackie
  NIP: 5170005536
  REGON:1800573928
  © 2023 Colour Reactor. All rights reserved.