• biuro@colourreactor.pl
  • tel. 603 787 056

smycze

reklamowe

upominek dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze drukowane sublimacyjnie są doskonałym gadżetem reklamowym dla firm, które chcą wyróżnić się i promować swoją markę w sposób kreatywny i efektywny. Dzięki wykorzystaniu technologii sublimacji, można osiągnąć niesamowite efekty wizualne i zapewnić trwałe, pełnokolorowe wzory na smyczach.

Druk sublimacyjny polega na przenoszeniu tuszu bezpośrednio na materiał w wyniku podgrzewania go do wysokiej temperatury. To pozwala na przenikanie tuszu w głąb włókien materiału, tworząc wyjątkowo trwałe i odporne na blaknięcie wzory. Smycze drukowane tą metodą mogą mieć złożone wzory, gradienty kolorów i nawet fotografie, co daje nieograniczone możliwości projektowania.

Drukowane sublimacyjnie smycze są doskonałym nośnikiem reklamy dla firm, które pragną wyróżnić się na rynku i zbudować rozpoznawalność marki. Dzięki doskonałej jakości druku, trwałości i możliwości personalizacji, stanowią one efektywny i praktyczny gadżet reklamowy, który z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Kontakt
tel. +48 603 787 056
biuro@colourreactor.pl
al. gen. Okulickiego 18,
35-206 Rzeszów
woj. podkarpackie
NIP: 5170005536
REGON:1800573928
© 2023 Colour Reactor. All rights reserved.